Ліки в будь-якій формі

Фальсифікація ліків є загальносвітовою проблемою, яка особливо загострилася в останні десятиліття з появою можливості покупки лікарських засобів онлайн. За даними асоціації міжнародних фармацевтичних виробників на частку підробок доводиться 5-7% фармацевтичного ринку розвинених країн. В Україні ситуація ще більш лякає.

Фальсифікований лікарський засіб – це фармацевтичний препарат, інформація про який, викладена на етикетці, навмисне вводить в оману щодо ідентифікації або походження препарату. Фальсифіковані препарати в переважній більшості випадків не відповідають необхідним вимогам якості лікарських засобів.

 

До фальсифікованих препаратів належать препарати з неправильним складом, без активного інгредієнта, з недостатньою кількістю активного інгредієнта або з фальшивою упаковкою. Від якості упаковки залежить не тільки зручність в процесі транспортування, зберігання, продажу та використання медикаментів, а й термін придатності.

Також до небезпечних лікарських засобів відносяться препарати, які не відповідають якості внаслідок виробничого браку.

Неякісні лікарські засоби можуть становити серйозну небезпеку не тільки для здоров’я окремої людини, але і для здоров’я регіону в цілому. Так, наприклад, недостатня доза антибіотика в препараті, може призводити до розвитку резистентності мікроорганізмів до даного препарату.

Наша команда допоможе Вам переконатися в якості майже будь-яких лікарських препаратів, з використанням сучасного обладнання, світових та українських стандартів контролю якості ліків, таких як ISO, GMP і «Державна фармакопея України».